Bad Boys For Life Setinden Fotoğraflar

Bad Boys For Life Setinden Fotoğraflar

  Şubat 22, 2019

  65 Okunma

İzleyicilerin uzun zamandır merakla beklediği, Bad Boys For Life setinden basına yansıyan fotoğraflarda Dedektif Mike ve Dedektif Marcus’u iş başında görüyoruz. Çekimleri Atlanta’da devam eden, Bad Boys (Çılgın İkili) serisinin 3. Filminin başrollerini Will Smith (Dedektif Mike Lowrey) ve Martin Lawrence (Dedektif Marcus Burnett) paylaşıyor.  Senaryosu Joe Carnahan, Antony Tambakis, David Gug...

İzleyicilerin uzun zamandır merakla beklediği, Bad Boys For Life setinden basına yansıyan fotoğraflarda Dedektif Mike ve Dedektif Marcus’u iş başında görüyoruz.

Çekimleri Atlanta’da devam eden, Bad Boys (Çılgın İkili) serisinin 3. Filminin başrollerini Will Smith (Dedektif Mike Lowrey) ve Martin Lawrence (Dedektif Marcus Burnett) paylaşıyor.  Senaryosu Joe Carnahan, Antony Tambakis, David Guggenheim ve George Gallo tarafından yazılan filmin yapımcı koltuğunda ise serinin daha önceki filmlerinde olduğu gibi Jerry Bruckheimer oturuyor.

Miami’li narkotik polisleri Mike Lowrey ve Marcus Bennett, serinin devam filminde Armando Armas isimli bir uyuşturucu karteli patronunun peşine düşüyorlar. Aksiyonun, komediyle harmanlanarak seyirciyle buluştuğu Çılgın İkili serisinin bu filminde, Dedektif Mike’ı oldukça tehlikeli durumlarda göreceğiz.

 

 

  Etiket:
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.